Haberler

Dünyaca ünlü Türk Doktor Mehmet Öz de BiP’te!

0

Dünyanın en yenilikçi iletişim ve yaşam platformu BiP ailesine dünyaca ünlü Türk Doktor Mehmet Öz de katıldı.  BiP’teki Keşfet bölümünde yer alan ‘Dr Öz ve Ekibi’ kanalını takip edenler, Mehmet Öz’ün sağlıklı yaşam, beslenme önerilerinin yanı sıra sağlıkla ilgili tüm merak edilenlere anında ulaşabiliyor. BiP kullanıcıları sağlıklı yaşama dair tüm sorularını da Mehmet Öz ve ekibine buradan direkt iletebiliyor.

Dünyaca ünlü Türk Doktor Mehmet Öz de BiP’te!

Dijital operatör Turkcell’in 25 yıllık tecrübesiyle hayata geçirdiği tüm operatörlere açık iletişim ve yaşam platformu BiP, kullanıcılarını yeniliklerle buluşturmaya devam ediyor. Amerika’da yaptığı çalışmalarla dünya çapında bir üne ulaşan Mehmet Öz, BiP’teki ‘Dr Öz ve Ekibi’ kanalında, sağlıklı yaşamın sırları ve beslenme önerilerini takipçileriyle paylaşıyor.  192 ülkede milyonlarca kullanıcısı olan BiP’in yeni kanalı Türkçe’nin yanı sıra İngilizce versiyonuyla da dikkat çekiyor.

BiP’ten Mehmet Öz’e ulaşma imkânı

Barselona’da gerçekleşen GSMA kapsamında tanıtılan Dr. Öz ve Ekibi ile BiP arasındaki işbirliği, yabancı ziyaretçilerden de büyük ilgi gördü. ABD’de 10 yıldır devam eden ve 100 ülkede yayınlanan TV programı ‘The Dr. Oz Show’ ile dünyanın sağlık gündemine yön veren Mehmet Öz, BiP sayesinde tüm dünyadan kullanıcıların sağlıklı yaşamına rehberlik ediyor.  Keşfet kanalında yer alan ‘Dr Öz ve Ekibi’, sağlıklı yemek tarifleri, diyet, stresle baş etme yöntemleri, ruh ve kalp sağlığı, fitness, güzellik gibi sağlıklı yaşama dair her alanda öneri ve bilgileri kullanıcılarla buluşturuyor. BiP kullanıcıları, Mehmet Öz’e sağlıklı yaşama dair tüm sorularını da buradan iletebiliyor. ‘Dr Öz ve Ekibi’ BiP kanalı https://discover.bip.ai/open?oaid=27679 adresinden kolayca indirilebiliyor

 

Comments

Comments are closed.

Login/Sign up