Haberler

Paycell güvencesiyle alışverişte ‘n11.com Paycell Kart’

0

Turkcell’in güvenli ödeme platformu Paycell ile Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformu n11.com, TechFin alanında yenilikçi bir iş birliğine imza attı.

Nakit dışında ödeme aracı olmayan, kredi kartı kullanmak ya da online alışverişlerde kart bilgilerini paylaşmak istemeyenlere yönelik hazırlanan n11.com Paycell Kart müşterilerin kullanımına sunuldu.

Paycell güvencesiyle alışverişte ‘n11.com Paycell Kart’

Turkcell’in yeni nesil ödeme platformu Paycell ve Türkiye’nin önde gelen e-ticaret platformu n11.com, nakit dışında ödeme aracı olmayan, kredi kartı kullanmak istemeyen veya online alışverişlerde kart bilgilerini paylaşmak istemeyenlere yönelik yepyeni bir ürün çıkardı. n11.com Paycell Kart, mağaza içi ve online alışverişlerde kullanıcılara hızlı, güvenli ve kazançlı ödeme imkanı sunuyor. n11.com Paycell Kart’la müşteriler yükledikleri bakiye kadar harcama yapıp borca girmiyor, ekstre derdiyle uğraşmıyor ve VISA logolu kartlarıyla harcamalarını özgürce gerçekleştiriyor. Üstelik n11.com Paycell Kartlarıyla harcadıkça internet kazanırken, n11.com’a özel avantajlardan da anında faydalanıyor.

Bütçe kontrolü için büyük kolaylık

n11.com Paycell Kart, mağaza içi ve internet alışverişlerinde banka kartı gibi kullanılabilen bir ödeme aracı olarak öne çıkıyor. n11.com Paycell Kart, alışveriş yapmayı kolaylaştırırken ekstre sorununu da ortadan kaldırıyor. Müşteriler, n11.com’a ister Turkcell Hızlı Giriş ile isterlerse kullanıcı bilgileriyle giriş yaptıktan sonra, n11.com Paycell Kart kartlarına yükledikleri bakiye kadar alışveriş yapabiliyorlar. Ödemelerini Paycell ile öde adımından, kart bilgilerini girmeye ihtiyaç bile duymadan hızlıca gerçekleştirebiliyorlar. n11.com Paycell Kart müşterileri kartlarını telefon numaraları ile aktifleştirdikleri anda Paycell’den operatör fark etmeksizin 500 MB internet kazanıyor. Üstelik ardından n11.com’da yapacakları 200 TL ve üzeri alışverişte geçerli 22 TL indirim kuponuna sahip oluyor ve kartlarıyla yaptıkları tüm harcamalardan da internet kazanmaya devam ediyor.

Sadece telefon numarası yeterli

Paycell’in güvenli ödeme araçlarından biri olan n11.com Paycell Kart başvuru ya da sözleşme imzalamaya gerek olmadan, 18 yaş limitine takılmadan alınıp, alışverişlerde hemen kullanılabiliyor. Operatör fark etmeksizin, telefon numarasıyla aktive ediliyor ve karta yüklenen bakiye kadar alışveriş yapılabiliyor. n11.com Paycell Kart her 100 TL harcamaya 500 MB internet kazandırıyor. n11.com Paycell Kart’ı, Turkcell Mağazaları ve n11.com’dan satın alan kullanıcılar, Paycell uygulamasını indirip cep telefonu numaralarıyla kolayca aktifleştiriyor. Turkcell Mağazaları, Banka ATM’leri, Paycell uygulaması veya herhangi bir banka hesabından EFT kanalıyla Paycell Kart’a para yüklemek de mümkün. Üstelik Turkcell mağazalarından yüklemelerde komisyon ücreti alınmıyor.

Comments

Comments are closed.

Login/Sign up