Haberler

IBM ve Cisco, Endüstriyel İnternet konusunda lider

0

IBM ve Cisco, veri ve analiz şirketi GlobalData’nın BT Hizmetleri sektöründeki en son Thematic Scorecard olan Endüstriyel İnternet konusunda lider şirketler oldu.

IBM ve Cisco, GlobalData’nın Endüstriyel İnternet temasına öncülük ediyor

Her iki şirket de GlobalData’nın BT Hizmetleri sektöründeki Endüstriyel İnternet alanında 5 üzerinden 5 alarak en yüksek Thematic Scorecard’ı elde etti. Thematic Scorecard’ta 5’te 5 yapan şirketlerin, bu tema kapsamında rekabet halindeki konumlarının gelecekteki performanslarını önemli ölçüde artıracağını gösteriyor.

IBM ve Cisco’yu 5 üzerinden 4 puan alarak Accenture, DXC, Wipro, Infosys, Cognizant, Huawei, Genpact, Tata Danışmanlık Hizmetleri, NTT Data ve Atos firmaları takip ediyor.

GlobalData’nın Thematic Scorecard’ı, sektörde yer alan şirketleri kendi sektörlerindeki liderlik esasına göre sıralıyor. En önemli 10 alanda değerlendirilerek 5 üzerinden puanlanan şirketlerin elde ettiği liderlik, şirketlerin gelecekteki performansının öncü bir göstergesi konumunda.

Ekosistemin merkezinde şirketlerin kendi endüstrilerini etkileyen en önemli başlıklardaki genel liderlik temelinde sıralayan ve firmalara ait gelecekteki performansın eşsiz bir göstergesi olan tematik bir motor mevcut.

Tematik motor 600 teknolojiyi, medyayı ve telekom şirketini 50’den fazla alana karşı takip ederek 30.000’den fazla tematik puan üretiyor. Ardından tematik motordaki algoritmalar, Thematic Scorecard’ları oluşturuyor.

GlobalData’nın tematik araştırma ekosistemi, her sektördeki şirketler için net ve işlem yapılabilir sonuçlara sahip. Önemli başlıkları erken belirleme konusunda kendini kanıtlanmış olan GlobalData’nın verileri, şirketlerin rekabetten önce doğru yatırımlar yapmalarını sağlıyor.

Son yedi yılda GlobalData’nın tematik araştırma ekosistemi, doğru alanlara yatırım yapan şirketlerin başarı hikayelerine konu olurken endüstrilerindeki büyük temaları kaçıranlar için ise performanslarının başarısızlıkla sonuçlandığını gösteriyor.

Comments

Comments are closed.

Login/Sign up