Makaleler

Teknolojinin gücüyle şirketler dijital çağın hızını yakalarken iş verimliliğini de artırıyor

0

Ömer Gazimihal

Şirketlerin giderlerini optimize etmek ve yeni gelir alanları yaratmak amacı ile çıktıkları dijitalleşme yolculuklarına, dijital iş çözümleri odağımızla sunduğumuz uçtan uca servislerimize her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyoruz. Tüm sektörlere hitap ettiğimiz ürün ve servislerle kurumlara iş sürekliliğini, verimlilik ve optimizasyonu, güvenliği ve yasal düzenlemelere uyum elde etmelerini sağlıyoruz. Kurumların her ihtiyacına teknolojik çözümler sunan hizmetlerimizi birlikte inceleyelim…

İş sürekliliği için uzaktan görüşme, toplantı ve eğitim ihtiyaçlarınıza uygun yerli video konferans çözümü, Bip Meet Business!

İş hayatının olmazsa olmazı toplantılarımızı video konferans platformları üzerinden gerçekleştirmek, iş sürekliliği ve verimlilik bakımından yarattığı değer çok önemli. Kurumların bu ihtiyacını karşıladığımız video konferans çözümümüz BiP Meet Business, Türk mühendisler tarafından geliştirildi. Üstelik veriler Türkiye’de, Turkcell Veri Merkezleri’nin yüksek güvenlikli altyapısında saklanıyor. Kullanışlı, kolay yönetim imkanı sağlayan web ve masaüstü uygulama arayüzlerine sahip Bip Meet Business, mobil uygulama desteğine ek olarak kurum çalışanlarına ait özel oda oluşturma, güvenli toplantılar için şifre belirleme, katılımcıları sessize alma, ekran paylaşımı ve Türkçe dil desteği gibi gelişmiş özelliklerle de öne çıkıyor.

BiP Meet Business, bu özellikleri ile finanstan sağlığa, eğitimden enerji ve savunmaya kadar pek çok sektörde, kurumların stratejik ve önemli görüşmelerini güvenli şekilde gerçekleştirebilmesini sağlayabilecek yerli bir çözüm. Ar-Ge çalışmaları devam eden ürüne toplantıyı kayda alma (Recording), toplantı katılımcılarını farklı odalara ayırma (Breakout Rooms), sadece birkaç konuşmacının olduğu ancak binlerce kişinin aynı anda konuşmacıları izleyebildiği Webinar özellikleri ise platforma çok yakında ekleniyor olacak.

Dosya saklama ve paylaşmanın en güvenli yolu Lifebox business

Gün içerisinde yaptığımız işleri, hazırladığımız sunumu, dosyayı veya projeyi herkesle paylaşma ihtiyacı duyuyoruz. Bu ihtiyaca yanıt veren ve dosyalara her yerden farklı cihazlar üzerinden ulaşmayı sağlayan Lifebox Business ise şirketler için yasal mevzuatlarla uyumlu olacak tüm verilerin yerli sunucularda saklandığı depolama ürünümüz. Turkcell Veri Merkezi’nde yüksek güvenlikle saklanan veriler böylelikle Türkiye’de kalıyor. Yüklenen dosyalar sadece belirlenen kişilere, çeşitli seçeneklerle ve esnek kurallarla yetki verilerek paylaşılabiliyor. Paylaşılan dosyalar ile eş zamanlı olarak da çalışılabiliyor.

Lifebox Business’da veri ve dosya yönetimi gibi yetki yönetimi de çok kolay bir şekilde yapılıyor. Dosyaların çeşitli biçimlerde kategorize edilebilmesi gibi, erişime sahip olacak kişiler de ekiplerine ya da sorumluluklara göre gruplandırılabiliyor. Böylece kişilerin yanı sıra, gruplara da tek seferde toplu yetki tanımlamaları yapılarak yetkilendirmeler kolayca yönetilebiliyor. Lifebox Business’ta tüm işlemler kaydedilerek yerli sunucularda güvenle saklanıyor. Kurum yetkilileri gerekli durumlarda çeşitli raporlamalar oluştururken dosyalar üzerinde yapılan işlemleri de takip edilebiliyor.

Güvenli kurumsal e-postanın adresi YaaniMail

Türk mühendislerin geliştirdiği YaaniMail, Türkiye’den 7/24 kesintisiz hizmet veren Turkcell Veri Merkezi kalitesiyle kurumlara güvenli ve kesintisiz e-posta sunuyor. Kurumsal ihtiyaçlara uygun hazırlanan iOS, Android uygulamaları ya da web üzerinden kolayca kullanılabilen servis sayesinde takvim gibi birçok özelliğe kolayca erişilebiliyor. Kolay erişim ve sade tasarımıyla öne çıkan YaaniMail, kurumsal müşterilerinin en çok ihtiyaç duyduğu araçları güvenilir, kolay ve ücretsiz bir şekilde sunuyor. E-postaların Turkcell Veri Merkezi’ndeki sunucularda şifreli saklandığı YaaniMail, ek bir ücret talep etmeden sunduğu beyaz-kara listeleme, karantina, antivirüs, antispam ve kurumsal imza gibi yetenekleriyle de ön plana çıkıyor. Kurumsal e-posta servisi YaaniMail, yerinde kurulum ya da bulut ile anında kullanılabiliyor. Web üzerinden erişilebilen Kurumsal Yönetim Paneli ile kullanıcılar, alan adlarını tanımlayıp e-posta hesaplarını kolayca oluşturmaya ve yönetmeye başlayabiliyor. Süreç içerisinde ihtiyaç duyulması durumunda destek ekipleri anında 7/24 hizmet sunuyor.

fizy Business ile işletmeler müzikte limit tanımıyor!

İşletmelerin toplu alanlarda müzik yayını yapabilmesini sağlayan fizy Business, özellikle perakende sektörünün önemli bir ihtiyacını karşılıyor. Örneğin, çalma listeleri ve işletmelere özel içeriklerle müşterilere tüm mağazalarda müzik dinletilebiliyor. fizy Business’ın merkezi kontrol özelliği ile ihtiyaç anında bütün mağazalar tek bir noktadan da yönetilebiliyor. Ezan modülü sayesinde müzik, doğru zamanda otomatik olarak durduruluyor. Müzik yayını devam ederken şarkı aralarına anons ve kampanyalar da eklenebiliyor.

Turkcell olarak, şirketlerin dijital çağın hızını yakalamaları, teknolojinin gücüyle iş verimliliğini yükseltmeleri ve rekabette öne geçmeleri adına ürün ve hizmet ağımızı her geçen gün genişletmeye devam edeceğiz. Ne de olsa İş teknolojide, teknoloji Turkcell’de…

Comments

Comments are closed.

Login/Sign up