ASUS, ROG Swift PG35VQ oyuncu monitörünü duyurdu

0

Asus’un yeni oyuncu monitörü, hız aşırtma ile yükseltilebilen 200hz tazeleme hızı, 512 bölge FALD arka plan aydınlatması, 4 ms tepki süresi, ultra geniş 35” HDR ile akıcı ve etkileyici bir oyun deneyimi sunuyor.

ASUS, ROG Swift PG35VQ oyuncu monitörünü duyurdu

ASUS Republic of Gamers, 21:9 en-boy oranına ve 35” UWQHD (3440 x 1440) çözünürlükteki HDR panele sahip ROG Swift PG35VQ modelini duyurdu. FALD teknolojisiyle 512 bağımsız arka LED bölgesi, 500.000:1 kontrast oranı ve DisplayHDR 1000 sertifikası ile 1000 nit parlaklık değeri sunan monitör, NVIDIA G-SYNC Ultimate teknolojisine sahip. Overclock edilebilir 200Hz yenileme hızına sahip monitör, 4ms tepki süresi ile dikkat çekiyor. ROG Swift PG35VQ, ayrıntılı gölgeler sayesinde farklı ve gerçekçi sahneler sunuyor ve en iyi HDR oyun deneyimini yaşatmak için çarpıcı bir kontrast değerine, sinema kalitesinde renklere ve düşük gecikme süresine sahip olmasıyla göze çarpıyor.

ROG Swift PG35VQ, gelişmiş paneline ek olarak sıcaklık durumuna göre fan hızını dinamik olarak kontrol ederek optimize edilmiş soğutma ve sessiz çalışma sağlayan ROG Akıllı Fan Kontrolü, kusursuz VESA montaj kiti, Aura Sync desteği ve ESS 9118 kulaklık amplifikatörüyle birlikte geliyor.

ROG Swift PG35VQ, FALD teknolojisiyle LED arka plan aydınlatması daha zengin ve doğal görüntü sunarken, karanlık sahneler için çok yüksek kontrast değeri sağlıyor. LED’ler, dilendiği takdirde açılıp kapatılabiliyor. Quantum-dot teknolojisi, doğru renkli görüntüler sağlıyor ve sinema standardı DCI-P3%90 renk gamını destekliyor.

Comments

Comments are closed.

Login/Sign up